Pracownik hali Nisko

KONTAKT

Nisko - Dodane przez stalowawola1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik hali Nisko

Jobman Group - Agencja Pracy Tymczasowej zarejestrowanej pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej na stanowisku:

PRACOWNIK HALI- praca czasowa
LOKALIZACJA: Nisko

Zakres obowiązków: osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozkładanie towaru na terenie supermarketu.

Wymagania
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
- aktualna książeczka sanepid,

Oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,
- możliwość szkolenia i przygotowania do pracy,

Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną.

APLIKACJE POWINNY ZAWIERAĆ KLAUZULĘ:
WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W APLIKACJI DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI REKRUTACJI ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 29 SIERPNIA 1997R O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (DZ.U. Z 2002R NR 101 POZ. 926 Z PÓŹN. ZM).

Mapa NiskoProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik hali Nisko

Polecane, ciekawe strony z Stalowej Woli. Prowadzisz serwis o Stalowej Woli lub zwiazany z Stalowa Wola - zostan partnerem dodaj swoje logo

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń StalowaWola City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Stalowej Woli: Tarnobrzeg ogłoszenia - Kraśnik darmowe ogłoszenia - Leżajsk ogłoszenia bezpłatne - Biłgoraj ogłoszenia - Mielec sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję