TELEFONICZNA OBSŁUGA KLIENTA

KONTAKT

Stalowa Wola - Dodane przez rekrutacja.rzeszow2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia TELEFONICZNA OBSŁUGA KLIENTA

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta osób do: Telefonicznej obsługi Klienta (praca tymczasowa).

Miejsce pracy: Stalowa Wola;

Opis stanowiska:
- przedłużanie umów Klientów platformy telewizyjnej,
- utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem.

Oferujemy:
- elastyczny grafik,
- umowę zlecenie,
- gwarantowaną stawkę godzinową: 8-10,00 zł brutto / godz. + wysokie premie,
- profesjonalne szkolenia wewnętrzne.

Wymagania:
- komunikatywność,
- poprawna dykcja i miły głos,
- znajomość obsługi komputera,
- dyspozycyjność.